ART BUD

Przyszłość nowoczesnego budownictwa to energooszczędność, a wizytówką każdego domu jest piękna elewacja. Wykonanie elewacji i ocieplenie domu to wizytówka naszej firmy.

Firma „ART BUD” to firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Na rynku budowlanym istniejemy od maja 2005r. Najważniejszą cechą naszej firmy to połączenie najnowszych, sprawdzonych technologii z budownictwem tradycyjnym . Nasza fachowość , rzetelność i profesjonalizm został doceniony i nagrodzony – zostaliśmy Najlepszą Fachową Ekipą województwa lubuskiego 2007r.

Nasza załoga i zaplecze sprzętowe zapewniają wykonawstwo na najwyższym poziomie, gwarantując jakość i zadowolenie budowania. Sposoby i zakres wykonywania prac dostosowujemy indywidualnie do potrzeb klientów. Od początku swojej działalności specjalizujemy się w:

- docieplanie budynków i malowanie elewacji
– układanie podłóg i parkietów
– osadzanie drzwi
– systemy kartonowo-gipsowe
– sztukateria
– szpachlowanie, malowanie, tapetowanie
– glazura, terakota, kominki
– tynki maszynowe gipsowe i cem.-wap.

Gwarantujemy terminowość oraz wysoką jakość wykonywanych usług,z wykorzystaniem najnowszych technologii i materiałów budowlanych dostępnych na rynku.

Naszym atutem jest: wiarygodność,rzetelność wykonania , szeroki zakres usług dla budownictwa ogólnego oraz dbałość o warunki pracy a także zdobyte certyfikaty, nagrody i wyróżnienia.

Wychodząc naprzeciw nowym rozwiązaniom oraz technologiom firma „ART BUD” weźmie udział w projekcie budowy domu modelowego GREEN HOUSE. Nasze prace będą dotyczyły wykonania elewacji zewnętrznej budowanego domu. W trakcie prac będziemy korzystać z materiałów budowlanych firmy KOSBUD

  • Solcial
Youtube