BudPil - Ładny dach wizytówką każdego domu

Dach sprawia, że budowany dom jest kompletny. Ładne, solidne i efektowne wykonanie konstrukcji dachowej sprawi, że w naszym domu będziemy czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Firma „BudPil” jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Świadczymy usługi ciesielskie oraz blacharsko - dekarskie . Dysponujemy ogromną wiedzą i doświadczeniem, a na kryciu dachów znamy się jak nikt.

Stale śledzimy wszystkie nowości i innowacje związane z pokryciami dachów, aby móc zaproponować naszym klientom jeszcze lepsze rozwiązania.

Zdobyte przez wiele lat doświadczenie pozwaliło nam Posiadamy wszelkie uprawnienia do przeprowadzania prac na wysokościach oraz dysponujemy własnymi rusztowaniami.Zajmujemy się też rozbiórką i utylizacją eternitu.

Firma STOLARIS zadba aby kuchnia w domu modelowym spełniała wszelkie walory wysokiej funkcjonalności ,ergonomii uwzględniając jednocześnie wiele udogodnień dzięki czemu powstały projekt będzie charakteryzował się niestandardowością i niepowtarzalnością.

Zakres prac dekarsko – budowlanych gorzowskiej firmy „BudPil” jest niezwykle szeroki, gdyż oprócz tworzenia konstrukcji dachowych świadczymy kompleksowe usługi związane z przeprowadzaniem remontów i napraw dachów.

Zakres naszych prac to:


- ciesielstwo artystyczne ręcznie rzeźbione- projekty elementów dekoracyjnych gratis,
- wykonywanie i montaż więźby dachowej,
- wykonywanie wiat wg indywidualnych projektów,
- wykonywanie konstrukcji drewnianych np.”mur pruski” tradycyjną metodą ciesielską ”na czopy”,
- pokrywanie dachów dachówką ceramiczną, cementową, blachą, papą
- ekologiczne pokrywanie dachów za pomocą wióru osikowego,
- montaż rynien,
- wykonywanie podbitek dachowych,
- wykończenia dachów i obróbki blacharskie,
- kompleksowe remonty dachów,
- ocieplanie dachów,
- USUWANIE AZBESTU
- inne prace związane z dachami.

Służymy pełnym doradztwem w zakresie wyboru pokrycia dachowego i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i wskazówki klienta. Przed rozpoczęciem każdej pracy wykonujemy dokładny kosztorys i określamy czas realizacji zlecenia. Działamy sprawnie, rzetelnie i terminowo. Układamy dachówki cementowe, ceramiczne oraz gonty.

  • Solcial
Youtube