Granit Lubuski - elegancka kostka brukowa.

ZIEL-BRUK – Granit Lubuski.

Kostka GRANIT LUBUSKI – szlachetne i piękne aranżacje

Piękną aranżację wokół domu modelowego Green House stworzyliśmy także dzięki kostce z asortymentu firmy ZIEL-BRUK – Granit Lubuski. Dzięki dużej gamie kolorów kostka ta jest bardzo często używanym produktem przez projektantów krajobrazu. Granit Lubuski został doceniony w wielu płaszczyznach, dzięki czemu otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień oraz nagród:

- MEDAL EUROPEJSKI
- NASZE DOBRE – Gazeta Lubuska

GRANIT LUBUSKI w domu modelowym zeroenergetycznym Green House został wykorzystany w dwóch odcieniach. Kolor biały przeplatając się z kolorem grafitowym tworzy niezapomniane wejście do domu w postaci chodnika łączącego wraz z pobliskim miejsce parkingowym. W infrastrukturze ogrodowej wykorzystano natomiast kolorystykę szarą, która idealnie komponuje się białym granitowym grysem.

GRANIT LUBUSKI to asortyment kostek betonowych posiadających wygląd, kształt i trwałość granitu naturalnego. Nieregularne wymiary umożliwiają układanie kostek na wiele różnych sposobów – od prostych chodników czy dróg do ozdobnych wzorów. Produkt ten sprawdza się szczególnie w miejscach, w których chcemy zachować naturalny wygląd otoczenia.

Subtelna i naturalna elegancja GRANITU LUBUSKIEGO uzyskana została dzięki zastosowaniu delikatnej metody wypłukiwania wyselekcjonowanych, różnokolorowych grysów z naturalnego kamienia. Oryginalna powierzchnia tej kostki tworzy szczególne wrażenie dzięki zastosowaniu odpowiedniej kompozycji świateł.

- dostępna grubość: 6 lub 8 cm
- komplet 7 elementów
- faliste boki ułatwiają układanie okrągłych wzorów
- powierzchnia Kamienna - wypłukiwana
  • Solcial
Youtube