STOLARIS

Firma STOLARIS powstała w 1999 roku jako producent najwyższej jakości mebli kuchennych. W szerokiej ofercie firmy znajdują się zarówno meble nowoczesne jak i klasyczne. Firma STOLARIS oferuje kompleksowe usługi – od projektowania wystroju, przez produkcję wszelkiego rodzaju mebli na wymiar, po ich transport i montaż.

Produkcja w naszej firmie realizowana jest przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i parku maszynowego. Wykorzystujemy najlepsze rozwiązania konstrukcyjne oraz materiały i półprodukty do produkcji, które spełniają wszystkie europejskie normy w zakresie jakości, higieniczności i wytrzymałości mebli. Dodatkowo świadczymy usługi cięcia i oklejania płyt meblowych.

Nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością, trwałością , wysokiej klasy estetyką oraz nieprzeciętnym wyglądem. Do produkcji mebli stosujemy bogaty asortyment płyt laminowanych, lakierowanych, melaminowych, mdf, drewna oraz forninu w w wielu wariantach kolorystycznych.

Dbałość o szczegóły, wykorzystanie do produkcji materiałów wysoko gatunkowych oraz nowoczesnych rozwiązań sprawia, że meble firmy STOLARIS cieszą się niezawodnością i komfortowym użytkowaniem. Równocześnie dopasowujemy się się w maksymalny sposób do oczekiwań i życzeń Klientów, starając się służyć na każdym etapie radą i doświadczeniem. W przyszłości chcemy aby nasze produkty były kojarzone także z nowatorskim budownictwem, dlatego tez przystąpiliśmy do projektu budowy domu modelowego GREEN HOUSE - pierwszego budynku pasywnego - zeroenergetycznego. Głównym założeniem budownictwa pasywnego jest maksymalizacja oszczędności energii poprzez minimalizację strat tej energii na takim poziomie, że niezależny system ogrzewania staje się zbędny.

Firma STOLARIS zadba aby kuchnia w domu modelowym spełniała wszelkie walory wysokiej funkcjonalności ,ergonomii uwzględniając jednocześnie wiele udogodnień dzięki czemu powstały projekt będzie charakteryzował się niestandardowością i niepowtarzalnością.

  • Solcial
Youtube