System BEZOKAPOWY Galeco

DACH SYSTEM

Firma DACH SYSTEM to firma z wieloletnią tradycją. Została założona w 1985 roku jako firma zajmująca się tylko dekarstwem . Od tego czasu nieustannie się rozwija, poszerzając zakres działania o sprzedaż pełnego asortymentu przeznaczonego do budowy dachu. Wieloletnie doświadczenie , wykwalifikowana załoga z odpowiednimi uprawnieniami stanowi podstawę naszej firmy.

Oferta firmy DACH SYSTEM skierowana jest przede wszystkim do konsumentów, inwestorów przemysłowych, handlowych, ale także do firm wykonawczych stawiających na jakość usług i właściwe wykonanie. Wykonane przez nas dachy stanowią właściwą ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Solidne i fachowe wykonanie, dbałość o estetykę i właściwe dopasowanie wszystkich elementów sprawia, że dach wykonany przez firmę DACH SYSTEM STAJE się ozdobą każdego budynku.

Wizytówką naszej firmy są dziesiątki wykonanych przez nas zleceń. Inwestorom indywidualnym służymy fachowym doradztwem oraz kompleksową obsługą. Zapewniamy terminowość i wysoką jakość naszych usług. Pracownicy naszej firmy bierzemy udział w szkoleniach, kursach i prezentacjach, w celu ciągłego poszerzania swojej wiedzy tak aby zapewnić klientowi usługi na jak najwyższym poziomie.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

- Pokrycia dachowe
- Orynnowanie
- Membrany dachowe
- Akcesoria
- Okna dachowe
- Złącza ciesielskie

W 2015r. firma DACH SYSTEM weźmie udział w projekcie budowy domu modelowego GREEN HOUSE – domu który ma charakteryzować się bardzo niskim zużyciem energii na potrzeby ogrzewania.

DACH SYSTEM udzieli wsparcia w postaci dostarczenia bezokapowego orynnowania GALECO.

System BEZOKAPOWY Galeco to innowacyjny system rynnowy, dedykowany do montażu w ociepleniu budynków, które nie posiadają tradycyjnego okapu. System znajduje zastosowanie w nieszablonowych bryłach domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych i małych obiektów przemysłowych pozbawionych klasycznych okapów .System złożony jest ze stalowej rynny o prostokątnym profilu o szerokości 125 mm i rury spustowej wykonanej z PVC-U owymiarze 70 x 80 mm.

  • Solcial
Youtube